Jdi na obsah Jdi na menu
 S největší pravděpodobností asi konec..... Akce 19.12.08 se ruší.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tekno

(tekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, 6. 4. 2008 12:32)

já bych se ráda vyjádřila taky myslím že je to dobré řešení tekk akce jednou měsíčně ale je uplná kravina je rušit uplně protože to jsou akce na kterých si majitel musí fakt vidělat tento styl je ted opravdu populární tak mi neříkejte že je fakt tak nutný se tady takhle hadat ale je fakt že akce v hale vyymyslel smotek spratek a začali s tím i zároven s halou hala totiž začínala na techto akcích a majitel by měl povážit jak s vydělal v létě na 2-3 denních akcích myslím že mazec a nemyslím že by si lidi stěžovali na hluk bydlím v paneláku plným důchodců u dubu a babkY ze vchodu říkaj že se to dá vydržet když to není pořád a to je co říct a řeknu vám na tekkno akce sem jezdí lidí opravdu zdaleka když jdu na halu tak mě cestou zastaví vždycky tak 3 auta a ptají se mě kde je v týništi hala říkám stačí poslouchat ne vážně myslím že hala je mazec a že majitel měl dobrý nápad začít dělat akce a věřím že se rozhodne dobře a nezruší je uplně!!!!!!!!!!!a co se týče diskofiláku a rockeru nebo punk myslím že všichni tyhle lidi jsou agresivnější než tekkeni myslím že tekkeni jsou klidnější na tekku se totiž nikdo nikde nerve jako třebe ve velvetu na diskofilárně kde jsou agresivní i vyhazovači a drogyx??,ty jsou dnes všude dokud to nepřekračuje všechnxmeze tak není co řešit a bordel??to je jediná věc která by se měla řešit tak si prostě majitel najme 3 holky dá jim 30 na hodinu a oni ten bordelza 3 hodky ukliděj a co tak přece bordel je všude a kdyby třeba byla před halou velká popelnia pořád otevřená a ne takovej malinkej odpadáček tak by to bylo taky něco jinýho že jo mno nic vypovídala jsem,se s a myslím že se za můj názor postaví většina lidí jako že jsem tekken a tekkno je muj životní styl

FOTKY Z 15.3.2008 FIGURA

(MatiB FIGURA, 2. 4. 2008 9:36)

Cau,
tady sou se zpozdenim naky fota z akce 15.3. Dik vsem co dorazili, myslim ze to byla akce uplne v klidku!
ThX HALA TEAM negdy na pivu! :)

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/55287/hala_tyniste_15.3.08.rar_13.42MB.html

..........

(Hala....., 2. 4. 2008 2:32)

Bude předkapela a kapela na dohrání.....

eště někdo?

(já to nejsem, 1. 4. 2008 21:00)

wohnouti vystoupěj sami nebo bude náká další kapela?

Super....

(Mončičák, 27. 3. 2008 9:12)

Byla jsem u kámošky ve Verměřovicích na Epitafu a jako fakt bomba....muzika i ta jejich sranda-horor-pyro show. Moc se těším na duben až budou tady. Hned za nima Komunál. Moje dvě oblíbené kapelky v jednom měsíci. Super !!! Ať vám hala šlape.

směju se vod ucha k uchu

(???, 26. 3. 2008 16:44)

TAK jako už mě pár diskusí pobavilo ale to co je tady to je fakt vrchol LOOOOOOOL :)) lidi nežerte ty internetový diskuse tak akce budou vždycky a je jedno kde ....akce budou my nebudem :))

blablablabla

(Johnda, 23. 3. 2008 10:37)

Nápodobně s podpisem. A co pravopis pane Hala?

a co barmanky?

(cocodrilo, 21. 3. 2008 19:28)

super fotečky ale úplně zapomínáte na Váš personál.Barmanky jsou super a moc příjemný tak je tam taky vyfoťte ať je na co koukat dík

BTW

(obhájce, 20. 3. 2008 12:42)

na jednej tek akci sem ze zvědavosti začal oslovovat lidi a ptát se jestli nemaj něco na prodej nebo jesi nechtěj něco koupit a tak minimálně každej druhej měl co nabídnout... když sem podobnej průzkum na vysáčích tak mě každej druhej chtěl dát do držky..

Co remcáte????

(Maniak, 20. 3. 2008 12:36)

teda nechápu co na těch tek akcích vidíte?? jak když vidim jak se tam všichni sjedou a pak akorát norkujou bedny nebo tam stojej jak solný sloupy a vobčas se křečovitě zaklepou... tomu teda říkám zábava... a pak ráno když vidim ty trosky co se odtamtud táhnou dom.. docela vás lituju...

Pro Johnda

(Hala....., 20. 3. 2008 8:37)

To,že to není názor jednoho člověka vím už od začátku.
Nadával sem jen tobě a né ostatním!
Dnb,tekk a jungle akce budu dělat jednou do měsice.
Jo a minule sem ti psal,abi ses podepsal.....To svěčí jan o tom,jak si za svíma názorama stojíš!!!

Kapacita

(Hala....., 20. 3. 2008 8:29)

V případě,že někdo potřebuje info o Hale,musí zavolat.
Kontakt je v Menu,kontakty.Dík.

232323232323

(Johnda, 19. 3. 2008 23:45)

Paráda lidi že se vas ozývá čím dál tím víc. Jsem rád že se tady rozjela takováhle debata. Snad majitel uvidí že to není jen názor jednoho člověka a přestane nám tady nadávat do feťáků a omezenejch tupců že!!!

kapacita

(stanan, 19. 3. 2008 15:37)

prosim provozovatele klubu nasleduji informaci :
jaka je kapacita klubu
a jaka je kapacita-moznosti parkovani ?

mesage

(tekkman, 19. 3. 2008 10:50)

dont stop Tekk!!!

POdstata tekku

(SPiRiTTeKK, 18. 3. 2008 8:51)

lidi sorry jestli se pletu,ale myslím, že ty co tu píšou negativní názory na akce tohoto typu nemají ani trošku páru o co jde, na týhle adrese http://www.edisk.cz/stahni/07066/freetekno-shm8.pdf_1.9MB.html je soubor v Pdf, kde je to myslím velice dobře vysvětleno. Je to seminárka z vysoké školy, takže to pár stránek má. Je tam i vysvětlení, co se týče drog na těchto akcích, chování a tak, tomu se nejde prostě vyhnout.

Tekno!!!

(barush, 16. 3. 2008 22:04)

Nevyřešíte nic tím, že zrušíte nejpodařenější akce, který v Hale jsou (dnb a tekno). Lepší akce jsem tam fakt nezažila!!!Rockeři jsou rockeři a teknaři jsou teknaři, na každým je něco ale dělat hned z teknaře feťáka je fakt omezenost největší...doufám, že tyhle stížnosti kupy lidí, kvůli zrušení tekna a dnb alespoň k něčemu budou!!

Tekno

(SPiRiTTeKK, 14. 3. 2008 13:41)

Je škoda, jestli tam akce týkající se electro hudby skončí, hala má takovou undergroundovou atmosféru. Byly to nejlešpí akce na kterých jsem byl.
Navíc se mi líbí, že prostě na těchto akcích vládne pohoda, nikdy jsem na akci neviděl, že by se někdo porval. Když mi rupne v hlavě a nějakým omylem se dostanu na discotéku(nesnáším je), tak se tam stopro někdo porve.
Můj kamarád, který vlastní diskotéku a dělá tam akce typů DnB nebo Tekk, tak nemusí shánět vyhazovače a nic, ví že se tam neporvou. Nic méně je fakt,že musí shánět větší počet uklizeček, protože bordel je neskutečnej.
Co se trávy týče a dalších podpůrných prostředků pro zábavu týče...nevyužívám je,nepiju ani alkohol,ale neodsuzuju to. A co se týče vyznání stylu, jsem teknař, ale kromě tý "hudby" co se hraje na diskotékách mi nevadí vůbec nic.
No nic je opravdu škoda, jestli to zítřkem skončí, nicméně jaký jsme si to uvařili,takvý si to sežerem.

jeee

(rumik21, 11. 3. 2008 11:51)

Samé skvělé akce jen můžu chválit jen co možná bych pozměnil, tak zančku piva, staropramen není zrovna nej to bych si já osobn+ i radši připlatil za něco lepšího:-)!!! ale to není zavada. Byl jsem tam teď na visáčích a super akce a těším se na další akce podobného tipu :-)))

Máš pravdu

(Miky, 10. 3. 2008 16:08)

Také souhlasím stím co psala dotyčná osoba předemnou.V dnešní době není žádná sranda začínat s jakýmkoli podnikáním.Nejen že to schramstne spoustu času a úsilí,ale také to všechno stojí dost peněz.Ani největšímu odpůrci haly by se nelíbilo kdyby mu někdo ničil jeho majetek.Já si myslím,že majitel se snaží dost aby vyhověl co nejvíce lidem.Zajímalo by mě jestli dotyční drzouni kteří v těchto komentářích urážejí a mají nesmyslné názory takhle krityzují i jiné podniky v Týništi.Možná by se otom dalo pochybovat.Tak se lidi proberte.Jestli vám hala nevyhovuje tak tam nechoďte ale nechte ostatní ať si samy vyberou místo kde se chtějí bavit a netlačte jim do hlavy že to tam za nic nestojí.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »